IES Hawaii Parník Vol. 3 facebook

Kdy: 27. 6. 2013 (čtvrtek) v 17:00
Kde: Rašínovo nábřeží
Rašínovo nábřeží
50.069431° N, 14.414811° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Milí IESáci,

rok s rokem se sešel a tak je tu další legendární IES parník! Tentokrát bude v havajském stylu, takže si na sebe vemte něco pohodlného, barevného a pořádně havajského! Hodit se budou typické havajské sukně, košile s různými pestrými květinovými printy, slamáky i rumbakoule. Rozhodně nezapomeňte také na havajské věnce – stojí jen pár korun a přitom sluší fakt každému ;)

Naší „hawaiian party boat“ bude Odra, kterou najdete na Rašínově nábřeží poblíž Palackého mostu. Nalodění na parník odstartuje v 18:30 a přesně (!) v 19:00 zvedneme kotvy a vydáme se na naší pohodovou plavbu. Nezapomeňte ale, že kapacita parníku je omezená, a proto, pokud si nechcete nechat ujít tento skvělý zážitek, určitě přijďte s předstihem. Lístky budou dostupné pouze na místě a opět to výjde na 100 Kč za osobu. Několikahodinová plavba bude zahrnovat krásné výhledy, čerstvý vzduch, úžasnou atmosféru, dobré pití a samozřejmě hudbu, která vás roztančí a inspiruje k novým neopakovatelným tanečním kreacím. Pokud si ale chcete nastudovat svoje kreace už teď, tak se můžete podívat, jak se tančí pravý havajský „hula“ tanec (https://www.youtube.com/watch?…).

Kolem 21:30 máme naplánovaný návrat zpět, ale tentokrát zakotvíme až u Čechova mostu. Je to z důvodu, abychom se po připlutí mohli hromadně přesunout do nedalekého Aloha baru (http://www.alohapraha.cz/), který je vzdálen pouhých 500 metrů od Čechova mostu. V Aloha baru pak bude pokračování naší divoké party se spoustou výborných koktejlů a tou nejlepší hudbou z devadesátých let i ze současnosti.

Tak hodně štěstí u zkoušek a těšte se na 27.6., kdy oslavíme to, že jsme přežili další semestr! ;) Šiřte dál tuhle „palapala kono“ ( = pozvánku) a uvidíme se na palubě!

Vaše partymanagerka Maruška Alferovičová

P.S. Tato party bude jedinečná také kvůli tomu, že je to moje poslední nezapomenutelná party ve funkci PartIES managerky! Doufám, že tuto poslední party si užijete ještě více než předchozí PartIES a budete se těšit na to, jakým stylem je od podzimu pojme mladá a ambiciózní dvojice Tereza Vicková & David Čajčík :)