Prezentace E-Klubu na DOD

Kdy: 13. 1. 2012 (pátek)
Kde: Opletalova 26, Praha 1

Na letošní Den otevřených dveří jsme vyrazili v sestavě Inés Horváthová, Lucka Svitáková, Michal Scholze a já (Martin Kopeček). Z počátku nás trochu zaskočil menší nával studentů již půl hodiny před devátou, kdy měl DOD začít, ale následovně již vše probíhalo tak, jak mělo. Po přednášce vedení školy jsme se pokusili zaujmout obecenstvo s naší prezentací studentského života, což se nám snad podařilo.

Den otevřených dveří proběhne v pátek dne 13.1.2012 od 9 h, na oficiální prezentaci v 9:30 h vystoupí ředitel IES PhDr. Martin Gregor, garant bakalářského programu Doc. Ing. Tomáš Cahlík, CSc., zástupkyně Kabinetu jazykové přípravy Mgr. Michaela Gloverová a zástupci studentské organizace E-klub. Doktorandi IES připraví zajímavé simulace a prezentace pro zájemce.

(převzato ze stránek IES)