3rd FSV UK Table Soccer Competition facebook

Kdy: 9. 12. 2013 (pondělí)
Kde: Woodoo Music Pub
BOŘIVOJOVA 1068/69

Ahoj,

po minulých dvou úspěšných akcích pořádáme již třetí kolo turnaje ve stolním fotbálku pro FSV. :)

Turnaj probíhá systémem ”pavouk” a dělí se na skupinu vítězů a poražených. Pro hráče je připraveno minimálně 5 stolů (Rosengart), na kterých budou hrát celý turnaj ZDARMA. Probíhají 3 turnaje: jednotlivci, dívčí týmy a hlavní turnaj. Hlavního turnaje se můžou zúčastnit jak chlapecké, tak smíšené dvojice a vítány jsou v něm samozřejmě i odvážné dívčí týmy! :)

Po odehrání všech her probíhá vyhlášení. První 3 místa z každé kategorie dostanou medaile, na vítěze hlavního turnaje a turnaje děvčat navíc čeká pohár s popisem.

Kapacita hlavního turnaje je omezená na 32 dvojic, kapacita dívčího turnaje a turnaje jednotlivců na 16. Rezervovaná místa pro lidi z jiných institutů je do hlavního 12 a do dívčího turnaje 6 dvojic, která se mohou případně doplnit lidmi z IES. Proto neváhejte a registrujte se co nejdříve!

Přihlašování probíhá závazně ZDE na zdi události – prosím napište celá jména a institut kde studujete. Turnaje se mohou účastnit pouze studenti FSV (nejedná-li se o ligové hráče, je po dohodě s organizátory možné udělit vyjímku).

Startovné a časový harmonogram:

Jednotlivci 18:00 – 0:00 za 20,–Kč

Hlavní turnaj 20:00 – 0:00 za 40,–Kč

Dívčí turnaj 19:00 – 0:00 zadarmo

Na tréning budou stoly otevřené již od 17:00!

Přijďte prosím včas, ať stihneme vše ve slušném čase odehrát.

http://www.bamboopub.cz/…t-woodoo.htm (pozor club Woodoo se přestěhoval na adresu Bořivojova 1068/69)

Těší se na Vás,

Martin & Ondra

P.S.: Pořadatel si v případě potřeby při plné obsazenosti vyhrazuje právo mírně poupravit nasazení týmů do hlavního turnaje.

.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­........... ZVĚTE SAMOZŘEJMĚ I NEHRÁČE, NEHRÁČKY!!! PÁRTY PROBÍHÁ BĚHEM TURNAJE A POKRAČUJE DO RÁNA!!! :)) .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­...........

3rd Table Soccer Competition for all students of FSV UK!

Singles start at 18:00 p.m. – 20 CZK Doubles start at 20:00 p.m. – 40 CZK Girls doubles start at 19:00 p.m. – for free

There will be at least 5 tables that you can play on for free the whole night!!

First three teams get medals and prizes.

Please write down your teams here on the wall! But if you don't have a body to play with, don't worry, just show up in the bar and we will match you up with someone!

Invite your friends as well! Party goes on for the whole night!