IES Chapeau Rouge facebook

Kdy: 18. 12. 2013 (středa)
Kde: Chapeau Rouge, Prague
50.088078° N, 14.424814° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

►►►►IES PARTY FEST: XMAS EDITION◄◄◄◄
-----2 STAGES ----- 8 BANDS-----5 DJS ---

FOR ENGLISH DESCRIPTION SCROLL DOWN

Největší večírek v historii IESu je zde!!! Další z řady vánočních PartIES se tentokrát spojuje s očekávaným druhým ročníkem IES Festu a společně vám slibují nezapomenutelný večer v legendárním pražském klubu CHAPEAU ROUGE, dokonce na dvou stagích! Vánoční kostýmy vítány!!!

Zahrají stálice IES scény THE SEXIES, znovuzrození DICKIES REVIVAL, rockeři BLACK SUN a hlavně kapela proslulá svými energickými sety, improvizací a nekončícím groovem: SOUNDAY! Na druhé stagi se představí výkvět toho tvrdšího, čím se IESáci zabývají: prvácký crossover MINDRAPE, unikátní kolaborace speciálně pro tuto akci SHE SAID IES!, temní poslové BLACK SEMEN a v neposlední řadě speciální host večera, poetický punk z Invalidovny: VYVORANÁ MYŠ!

Na mixážní pulty vám zahraje hned pětice DJs různorodé žánry, aby si každý mohl zatančit na to svoje. Na Underground stage bude afterparty pokračovat v rytmu dubstepu, electro housu a jiných vnitřnostmi-vibrujících žánrů s DJs Hlava, Low Tact a Magnet. Na Dance Stagi se nejprve dočkáte odlehčenější taneční hudby, liquid drum and bassu a později housu. To vše pod mixem DJ Ark a DJane Funktopus. A komu by to nestačilo, ten může zajít nahoru na bar, kde Mary C aka Hortenzie Světlá z Rádia Wave bude hrát soul a down tempo. To jsou 3 patra tance, 3 patra PartIES, 3 patra zábavy až do ranních hodin!

------------ UNDERGROUND STAGE ------------

\\ THE SEXIES //
\ Rock — Feat. Vojta Fidler, Ben Kotmel, Jirka Šafka, Vašek Toman

Tuto legendu IESácké hudební scény není nutno představovat. S jistotou se můžete těšit na největší rockové hity posledních padesáti let, procítěná sóla Vaška Tomana (vzpomínáte na Comfortably Numb?) nebo třeba na Bena, který se určitě nechá vyhecovat k pořádné show. Buďme rádi, že se rozhodli speciálně pro tento koncert oprášit svůj repertoár a přivítejme je!

\\ SOUNDAY //
\ Jazz-Rock-Rap — Feat. Adam Dobiáš
\ http://bandzone.cz/sounday
\ Preview: http://www.youtube.com/watch?…

Je libo energický fusion-rap v podání pražské kapely Sounday? Rytmika plná elánu, kytara dodávající jazzový feeling, klávesy podporující moderní zvuk, mikrofon s příčnou flétnou střídající se v rukou MC Ondry. Svého času rezidentní kapela Chapeau Rouge odehrála už nespočet koncertů a jejich show plná entuziasmu, improvizace a dobré nálady je must-see této akce. A k tomu iesák Adam Dobiáš na kytaru!

\\ BLACK SUN //
\ Alternative Rock — Feat. Honza Hájek
\ http://bandzone.cz/blacksun
\ Forest: http://www.youtube.com/watch?…

Byli jste u toho, když Franz Ferdinand brázdili začátku své kariéry hospodské kluby ve Skotsku? Pravděpodobně ne, ale nyní si můžete udělat představu, jaké to asi bylo. Teplická kapela Black Sun s Honzou Hájkem za mikrofonem vás už v květnu přesvědčila, že indie rock není mrtvý a co víc – může to být pořádný nářez. Kvalitní vlastní tvorba, melodické sloky, skákavé refrény a ještě mnohem víc!

\\ DICKIES REVIVAL //
\ Kitchen Rock — Feat. Eďa Ďurovčíková, František Kaláb, Matouš Knapp, Jirka Kolísko, Jana Michalcová, Honza Pecháček
\ Live: https://www.youtube.com/watch?…

Znovu oživení DickIES se vracejí se zbrusu novým repertoárem jako DickIES Revival! Můžeme prozradit, že křehký a nádherný hlas Edi Ďurovčíkové určitě vynikne například při písni Adele, ale alternativněji zaměření jedinci si zase přijdou na své při jazzových sólech Franty Kalába. Stejně jako The Sexies je tato celo-IES kapela příkladnou ukázkou toho, jak skvělé muzikanty na škole máme a zaslouží si vaši plnou podporu!

AFTERPARTY: DJ Hlava, Low Tact, Magnet

----------------- DANCE STAGE -----------------

\\ BLACK SEMEN //
\ TSBM — Feat. David Čajčík
\ http://bandzone.cz/blacksemen
\ Live: http://www.youtube.com/watch?…

Nenávistná pražské úderka, které se s totálním nasazením dere kupředu, hnána opalizující aurou zla umně kombinující black metal s nesvatou dávkou odkazů na old schoolové temnostyly. Black Semen – kapela, která vám vrazí krucifix do oka a ještě jí za to poděkujete. Špunty do uší a zlobu a bolest v duši s sebou. Poslední možnost vidět kapelu před tím, než se vydá zplodit svou první nahrávku!

\\ SHE SAID IES! //
\ Metalcore — Feat. David Čajčík, Jakub Čížek, Eďa Ďurovčíková
http://bandzone.cz/shesaidno

Pelhřimovští She Said No! spojili speciálně kvůli této akci síly se třemi hosty! Scream, nebo jemný hlásek? Brutální breakdowny nebo melodické vyhrávky kytaristky Míši? Pěvecké duo Eďa a Číža, veselý metalcore, závan Vysočiny – to všechno je She Said IES!

\\ VYVORANÁ MYŠ //
\ Punk Rock
\ http://bandzone.cz/vyvoranamys
\ Na město padla tma: http://www.youtube.com/watch?…

Speciální host večera je natolik spřízněn s ostatními kapelami této akce, že by byla věčná škoda ho nepozvat. Vyvoraná myš sice hraje punk, ale místo Ramones čekejte poetické texty bicáka Jardy a bigbítový feeling. Kluci jsou hezcí, vtipní a nadaní a když na město padá tma, tak Vyvoraná Myš pokračuje dál a hraje tak, jak se má: od srdce. Z libeňského undergroundu – Invalidovna: Forever ♥

\\ MINDRAPE //
\ Crossover — Feat. Matěj Reichelt
http://bandzone.cz/mr

Mladá začínající kapela tvořena hudebníky různící se preferovanými hudebními žánry. Společná je jejich touha tvořit. Ta dává za vznik unikátním skladbám prolínajících mnoho různých stylů. Nevyhýbají se živému ska či divokému punku, milují tvrdé metalové riffy a v jejich repertoáru nechybí ani rockové balady.

AFTERPARTY: DJ Ark, DJane Funktopus

Prosím, pozvěte své přátele, IESáky i neIESáky a každého, koho by tato akce mohla zajímat. Děkujeme!

Akce je pořádána ve spolupráci s E-klubem a Brainwave Production. (www.brainwave-production.cz)