★S IESEM NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK!☭ facebook

Kdy: 20. 3. 2014 (čtvrtek) v 20:00
do 21. 3. 2014 (pátek)04:00
Kde: Klub Chameleon

Příležitost se hezky obléct, popovídat si se spolužáky a s učiteli a pít a tančit až do rána v jednopatrovém klubu plném IESáků. Nenucená, komunitní, komorní a příjemná akce, kde je super publikum. Tematický, ale zároveň jednoduše koncipovaný večírek s hudbou, kostýmy a tancem. K tomu pití a pokec, to je vše! Komorní, malý a klidný… Tímto vším a ještě mnohem víc bude 20.3. další z řad legendárních PartIES, tentokrát v komunistickém retro stylu!

Co vzít na sebe? Napadá vás pouze pionýrský šátek a šusťákovka? Nebo snad spartakiádní úbor s cvičkami? Fantazii se meze nekladou. Proč nenahodit trvalou, brýle s dvaceti dioptriemi, céčka na krku, bony v kapse, mikinu pašovanou z NDR a vinyl z Jugoslávie v podpaží? Síťovka s nedostatkovými banány přes rameno, chlupy v podpaží, depešácký kabát a ponožky v sandálech. Každý soudruh ze sídliště je vítán. Hlavně v texaskách, botaskách a s čelenkou! A kouřit jen Spartky!

K tanci budou hrát ty největší hity sedmdesátých a osmdesátých let od nás i ze zahraničí. Bee Gees, Boney M, Elán, Helenka Vondráčková, Michal David, Karel Gott či Vitacit, Petr Kotvald, Holky z naší školy a všechno ostatní. S přibližujícím se svítáním rozhodně nebudete ochuzeni ani o současnou popkulturní scénu.

Začínáme ve 20:00, vstupné v relacích normalizačních cen. Přijďte, budeme se těšit!