IES Softball :) facebook

Kdy: 25. 4. 2014 (pátek)
Kde: Letná
50.097691° N, 14.415812° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Ahoj spolužáci,

s Luckou jsme se rozhodly, že jsme se už všichni naseděli ve škole a v hospodách dost a že bychom si mohli trochu dát do těla. Takže vás všechny srdečně zveme, abyste si s námi zahráli softík. Je to celkem nenáročná hra a i neznalí by s ní neměli mít problém.

Detaily upřesníme, prozatím jsme si říkaly, že Letná je hezky v centru, ale pokud by někdo přišel s návrhem na jiné místo, nebráníme se změnám.

Dále datum a čas. Ty jsou taktéž orientační. Chtěly bychom, aby to bylo ve dnech 25.4.-27.4. Takže uvidíme, o které datum bude největší zájem :)

No a to nejhlavnější!!! Směle můžete začít tvořit týmy. Každý tým by měl mít alespoň 10 hráčů, nejvýše však 14. Můžete se taky hlásit jako jednotlivci či menší skupinky a my z vás pak utvoříme týmy (je nám jasné, že utvořit tým 10 lidí je přeci jen náročnější, takže tuto práci klidně převezmeme za vás). Přihlašovat se můžete na mailu: IESoftball4@gmail.com Do emailu napiště jen jména všech lidí, které byste chtěli přihlásit. Prosím, připište tam také jestli už jste nekdy soft hráli, ať nevytvoříme tým plný začátečníků.

A dále samozřejmě kdyby byl někdo hodně akční, tak by se to dalo spojit s nějakým grilováníčkem či jinou činností. Fantazii se meze nekladou a vše záleží jen a jen na domluvě :)

A myslím, že se večer po vašich skvělých sportovních výkonech budete moct těšit i na nějaké to posezeníčko a doplnění tekutin, tak s tím počítejte ;)

Těší se na vás Eliška s Luckou :) :)