E-GO 2014

Kdy: 18. 9. 2014 (čtvrtek)
do 21. 9. 2014 (neděle)
Kde: VS UK Horní Poříčí
49.284462° N, 13.782525° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Přihlašovací formulář na E-GO 2014 je zde


Jakožto budoucího studenta IES bychom Tě rádi pozvali na náš seznamovací kurz E-GO. Jde o skvělou čtyřdenní akci, kde si užiješ hry, sport, zábavu a hlavně se pořádně seznámíš se svými budoucími spolužáky a dozvíš cenné informace o studiu. Kdo nejel na E-GO, jako by nebyl!

Teď ale asi budeš chtít vědět nějaké důležité informace, takže:

Kdy se bude E-GO konat? E-GO 2014 se bude konat 18. – 21. září. Kde to bude? E-GO již tradičně organizujeme ve výcvikovém středisku UK v Horním Poříčí u řeky Otavy, kousek od Strakonic.

Jak se můžu přihlásit? Přihlásit se můžeš tímto formulářem.

Kolik mě to bude stát? Cenu se snažíme stlačit na minimum, vše ale závisí na tom, kolik lidí nakonec pojede. Prozatím počítej s cenou do 1500 Kč za kurz (vč. dopravy, jídla a ubytování), plus s sebou něco navíc na útratu. Peníze se budou vybírat v hotovosti na zápise, jiná možnost platby není.

Do kdy se musím přihlásit? Deadline na přihlášky je do konce srpna a peníze budeme potřebovat nejpozději do zápisu. Kdybys to náhodou nestíhal/a, napiš nám a nějak to vyřešíme. Detaily k platbě Ti budou zaslány po přihlášení.

Je to povinné? Ne, samozřejmě Ti účast na kurzu nebudeme nutit, nicméně jde o skvělou akci, které se účastní drtivá většina studentů a na kterou se dlouho vzpomíná, a byla by škoda o ni přijít.

Kdo to organizuje? E-GO organizují studenti prvního až třetího ročníku bakalářského studia. Do prváku se tedy dozvíš spoustu čerstvých informací přímo od těch, kteří ho absolvovali před nedávnou dobou.

Kde seženu více informací? Snažil jsem se sem napsat vše důležité. Kdybys však měl/a pocit, že jsem na něco zapomněl, napiš nám na info@e-klub.cz. Odpověď očekávej však nejdříve na konci července. I my máme prázdniny.

Užij si prázdniny a doufám, že se v září uvidíme na E-GO!