4th FSV UK Table Soccer Competition facebook

Kde: Woodoo
Bořivojova 69, Praha 3
Webové stránky

Chtěli bychom vás pozvat na již 4. pokračování tradičního turnaje ve fotbálku. Většina jistě ví, o jakou akci jde, ale pro nováčky je zde krátké shrnutí:

Turnaj probíhá systémem ”pavouk” a dělí se na skupinu vítězů a poražených, takže minimálně 2 turnajové zápasy máte jisté. Pro hráče je připraveno 5 stolů (Rosengart), na kterých budou hrát celý turnaj ZDARMA. Probíhají 3 turnaje:

• jednotlivci,
  • dívčí týmy,
  • hlavní turnaj.

Účast v hlavním turnaji není nijak omezena a vítany jsou týmy chlapecké, dívčí I smíšené!

Jako každý správný turnaj je i tento zakončen vyhlášením a pro první tři místa v každé kategorii jsou připraveny medaile, vítěz hlavního a dívčího turnaje navíc získá pohár.

Z organizačních důvodů je kapacita turnaje omezená, a to na 32 dvojic v hlavním turnaji a 16 v dívčím a jednotlivcích. Přihlašovaní probíhá závazně na Facebookové stránce akce, proto neváhejte co nejrychleji na zdi události napsat svůj tým v podobě jmen hráčů a případně institutu, kde studujete. Turnaj je určen predně pro student FSV, pokud chcete hrát s někým jiným, je možné po domluvě s organizátory udělit vyjímku.

Startovné je stanoveno na:

• 20,–Kč do turnaje jednotlivců
  • 50,–Kč do hlavního turnaje
  • dívčí turnaj je zdarma!

Přijít trénovat můžete již od 18:00, turnaje pak začínají nejpozději ve 20:00. Přijďte prosím včas, ať se vše stihne rozumně odehrát.

Zvěte co nejvíc spolužáků a kamarádů, nudit se nebudou ani nehráči!

4th Table Soccer Competition for all students of FSV UK!

Singles – 20 CZK Doubles – 50 CZK Girls doubles – for free Tournament starts before 20:00.

There will be at least 5 tables that you can play on for free the whole night!!

First three teams get medals and prizes.

Please write down your teams here on the wall! But if you don't have anybody to play with, don't worry, just show up in the bar and we will match you up with someone!

Invite your friends as well! Party goes on for the whole night!