IES summer frisbee tournament facebook

Kdy: 16. 5. 2015 (sobota) v 09:00
do 15:00
Kde: Stromovka
48.989269° N, 14.782988° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Je tu další IES turnaj ve frisbee ultimate. Turnaj je pro jednotlivce s jakýmikoli zkušenostmi (tedy i pro začátečníky). Zároveň se mohou zúčastnit i Erasmus studenti a lidé mimo IES.

Pro účast je nutné vyplnit své jméno, email a předchozí zkušenosti do spreadsheetu na této adrese (prosím nepodceňujte se a zkuste to odhadnout reálně ;) ) Týmy budou sestaveny náhodně (s přihlédnutím k předchozím zkušenostem) a to pouze z lidí v tomto spreadsheetu, nikoli z těch zapsaných na FB! Zápis bude uzavřen 15.května v 13:00.

Důležité informace včetně obsazení týmů budou poslány 15. května na email.

Pravidla Frisbee Ultimate jsou jednoduchá a budou vysvětlena na místě před začátkem turnaje. Pro zájemce jsou však ve zkrácené podobě k dispozici zde

V jednom týmu hraje 5 lidí. Jedna hra potrvá 2×20 minut. S sebou – černé a bílé tričko!

Prosím o nasharováni pozvánky dale. :)

ENGLISH

IES Frisbee tournament is open to IES, non-IES as well as Erasmus students and your friends. You do not need any previous experience to participate in the tournament.

Confirm your attendance by typing your name, email and estimated experience in this spreadsheet

The teams will be formed randomly with regard to your estimated previous experience. Only the participants signed up in the spreadsheet may form the teams! The spreadsheet will be enclosed on May 15th at 1 pm.

You will receive all necessary information (including what team you are in) via email on May 15th.

The rules of Frisbee Ultimate are not hard to grasp and will be explained right before the tournament. Those who wish to read them in advance may find them here

There will be 5 players in one team. One game takes cca 2×20 minutes. Bring along black and white T-shirt!