12th IES FSV UK Table Soccer Competition facebook

Kdy: 18. 11. 2015 (středa) v 18:00
Kde: Club Woodoo - Bořivojova 1068/69
Bořivojova 1068/69

Chtěli bychom vás pozvat na již 12. pokračování tradičního IES turnaje ve fotbálku. Většina jistě ví, o jakou akci jde, ale pro nováčky je zde krátké shrnutí: Turnaj probíhá systémem ”pavouk” a dělí se na skupinu vítězů a poražených, takže minimálně 2 turnajové zápasy máte jisté. Pro hráče je připraveno 5 stolů (Rosengart), na kterých budou hrát celý turnaj ZDARMA. Probíhají 3 turnaje: jednotlivci, dívčí týmy a hlavní turnaj. Účast v hlavním turnaji není nijak omezena a vítany jsou týmy chlapecké, dívčí I smíšené!

Jako každý správný turnaj je i tento zakončen vyhlášením a pro první tři místa v každé kategorii jsou připraveny medaile, vítěz hlavního a dívčího turnaje navíc získá pohár.

Z organizačních důvodů je kapacita turnaje omezená a to na 32 dvojic v hlavním turnaji a 16 v dívčím a jednotlivcích. Přihlašovaní probíhá závazně zde, proto neváhejte co nejrychleji na zdi události napsat svůj tým v podobě jmen hráčů a případně institutu, kde studujete. Turnaj je určen predně pro studenty IES FSV, pokud chcete hrát s někým jiným, je možné po domluvě s organizátory udělit vyjímku. Několik týmů z jiných institutů také přichází v úvahu. V případě naplnění kapacity turnaje budou upřednostněny týmy z IES.

Startovné je stanoveno na 20,–Kč do turnaje jednotlivců a 50,–Kč do hlavního turnaje, dívčí turnaj je zdarma! Přijít trénovat můžete již od 18:00, turnaje pak začínají nejpozději ve 20:00. Přijďte prosím včas, ať se vše stihne rozumně odehrát.

Místo akce: http://www.bamboopub.cz/woodoo-kontakt (club Woodoo – Bořivojova 1068/69)

_____________­________________________­______

Zvěte co nejvíc spolužáků a kamarádů, nudit se nebudou ani nehráči! _____________­________________________­______

12th Table Soccer Competition for all students of IES FSV UK!

Singles – 20 CZK Doubles – 50 CZK Girls doubles – for free Tournament starts at 20:00.

There will be at least 5 tables that you can play on for free the whole night!!

First three teams obtain medals and prizes.

Please write down your teams on the wall of this event! But if you don't have a teammate to play with or you're not skilled enough to play alone, you can still show up in the bar and get to know people from our institute.

Invite your friends as well! Party goes on all night long!!!