HorIES 2018 facebook

do 15. 3. 2018 (čtvrtek)
Kde: Puy-Saint-Vincent

Čágo bágo

Omlouváme se za zpoždění, konečně tady máme event na HorIES 2018.

Letošní ročník by se teda uskutečnil ve Francouzském Puy-Saint Vincent, takže sluníčko, krásný sjezdovky, freeride, běžky a tak podobně. Zájezd nám zprostředkuje CK LAYNO tour, což je supr cestovka pro mladý lidi, budeme mít s sebou k dispozici jejich delegáta (nic jako Ivanka vloni).

www.laynotour.cz

Bydlení Ubytování je zajištěno v residenci Les Gentianes, která je postavena v horní části Puy St. Vincent (1800 m.n.m) a je přímo na svahu :) Residence se skládá ze 4 budov, z nichž jedna bude (na 90%) celá naše a druhá z části (kapacita jedné chaty je 30osob), takže máme řešení i pro ty z nás, kteří nechtějí být v průběhu noci rušeni těmi zlobivějšími z nás :) K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén ve vedlejší budově. Vedle residence se nachází restaurace, pekárna, snack-bar a také obchod s potravinami. Do centra, kde se nachází další restaurace a obchody, je to asi 10 minut pěšky nebo 2 minuty skibusem (zdarma). K dispozici budeme mít plně vybavené apartmány pro 4 a 6 osob. Každý apartmán disponuje vlastní koupelnou, odděleným WC, plně vybavenou kuchyňkou, balkónem a boxem na lyže a prkna.

Doprava Klasicky busem přes noc. Vzhledem k tomu, že Francie je dál než Rakousko nebo Itoška (viz minulé ročníky), vyráželi bychom cca ve 4 odpoledne ať všichni stíhají práci/školu a dorazili bychom ráno na svah. Zpátky opět cca v 6 večer vyrazit a ve čtvrtek kolem 9té ráno bychom měli být v Praze.

Cena – 8500kč

Zahrnuje – ubytování na 4 noci, skipass, cestu + ubytovací taxu a program( víc info níž :) )

Nezahrnuje! stravu (bohužel jídlo vycházelo zbytečně draho, každý apartmán má kuchyňku – můžeme jídlo dovézt z Čech, udělat si společný snídanIES apod., máme slevy do restaurací kolem a k snídani je vždy možnost si večer dopředu objednat dovoz čerstvého pečiva zdarma na pokoj. – dovoz je zdarma, pečivo se platí :) )

povlečení – možnost půčit za 6–8E na týden možná bude vratná záloha za osobu, to je ještě v řešení

Program/Workshopy pomáhají organizovat kluci z Laynotour :)

• masáže, servis lyží/snb, pohyb ve volném terénu+práce s pípáky, zdokonalení carvingu, bezpečnost na svahu+první pomoc, freeride, snowpark, urban surf (balanční prkno)

soutěže+turnaje – sumo zápasy, beer-pong, pivní štafeta, pití piva na hlavě, ollie contest (skok do výšky na snb/lyžích), beer-ride (jedeš s pivem-vyhrává ten, kdo je nejdřív dole, ale zároveň má nejvíc piva), hledání pípáků v lavině, best trick ve snowparku, vědomostní kvíz, urban surf,… + společenské hry, které si dovezeme

Parties Přímo před hlavní chatou (na svahu) bude chillzóna s hudbou a bárkem, jinak v Puy je vyhlášená RedBull Skibiza no a jinak si samozřejmě parties umíme zařídit i sami ;)

Zápis zde: https://docs.google.com/…1p_7dx8/edit?…

Tak se na vás těšíme, pac a pusu, HorIES crew