Lidé k pohledání facebook

Kdy: 6. 12. 2018 (čtvrtek) v 18:30
do 20:00
Kde: IES, aula O109
50.082153° N, 14.431103° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Chceš vědět, jak analýza dat souvisí s HR? Přijď se o tom dozvědět víc na přednášku od Advanced Analytics by Deloitte! Už 6. 12. od 18:30 na IES (aula O109).

Přednášet bude PhDr. Luděk Stehlík, Ph.D., který je senior konzultantem v oddělení Pokročilé analytiky v Deloitte.

Tzv. evidence-based přístup k managementu si poslední dobou nachází cestu i do oblasti HR, která je jinak obvykle považována spíše za doménu intuice, zkušeností, tzv. best-practices a nejrůznějších trendů.

Naše přednáška se zaměří na jednu konkrétní oblast evidence-based HR managementu, a sice na tzv. HR analytiku. Ta pomocí analýzy firemních dat pomáhá optimalizovat způsob, jakým firmy dosahují svých obchodních a strategických cílů prostřednictvím svých vlastních zaměstnanců.

Během přednášky se detailněji podíváme na typickou metodologii HR analytických projektů a jejich výstupy, probereme některé technické překážky a etická či legislativní omezení, na která můžeme při realizaci HR analytických projektů narazit, projdeme si pár případových studií a také se krátce zamyslíme nad tím, kam se tato specifická oblast byznys analytiky v současnosti u­bírá.