IES Karaoke Party facebook

do 23:59
Kde: Madona Music Bar
Pod Děkankou, 140 00 Praha

Ahoj, rádi bychom Vás pozvali na mexické KaraokIES!

Nový semestr se blíží a s ním i první IES akce přijďte si zazpívat do music clubu Madonna, kdo však zpívat nechce, nevadí, může si přijít jen dobře zapařit. KaraokIES se bude nést v mexickém duchu na počest tequily, kterou na ISICa dostanete na baru za neuvěřitelných 19 Kč! Pokud nejste příznivci právě tequily, na baru dostanete i další výhodné ISICdrinky. Dále do 21 h máme pro vás fotbálek a šipky zdarma, proto neváhejte a doražte co nejdřív!!

Kde a kdy?

• V úterý 26. 2. 2019 v 19:00.
  • V Madonna music club

Jak se do Madony dostanete? Přijedete červeným metrem C na Pražského povstání. Tam vyjdete nahoru po klasických schodech a pak vylezete jediným eskalátorem. Tam se dáte doprava a jdete tou dlouhou ulici až k fotbalovému hřišti, které budete mít po pravé ruce. Za hřištěm se dáte doprava, obejdete ho a pak nalevo uvidíte červený nápis Madona.

Budeme se na Vás moc těšit!

----- English >

Hi, on behalf of E-klub we would like to invite you to the the mexican Karaoke in Madonna music club. If you don't want to sing, you are still welcome to enjoy party with IES students. You can be excited for very cheap drinks from ISIC menu, also play table football or darts .

When? Tuesday 26.2.2019 at 19:00 Where? Madonna music club

See you there!!!