Dividendové akcie facebook

do 20:00
Kde: IES, aula O109
Opletalova 26, 110 00, Praha 1

Co mají společného investoři do úroků a do dividend? Kde jsou hodnotové pasti a jak se jim obloukem vyhnout? Kdy dividendové akcie překonávají trh? Nejsou právě teď na vrcholu cyklu tím nejlepším do portfolia? To nám poví Daniel Drahotský ze společnosti J&T.

Přednáška se bude konat na IESu v místnosti O109.

Akce se koná ve spolupráci s Klubem investorů.

Daniel Drahotský má již více jak dvacetiletou zkušenost s obchodováním na kapitálových trzích. Jeho cesta vedla kupříkladu přes společnosti jako Wood & Company či Česká spořitelna, kde pracoval jako ředitel Asset Managment oddělení. Opomenout nelze ani jeho působení na Ministerstvu financí České republiky, kde pracoval jako Head of Financial Markets Research nebo jeho členství u komise finančních trhů ČNB. V současné době zastává pozici ředitele oddělení finančních trhů ve společnosti J&T, kde působí již téměř 9 let.