Pětiboj FSV UK: Orientační běh facebook

do 22:00
Kde: Jinonice
U kříže, 158 00 Praha, Česká Republika

Další částí fakultního pětiboje je orientační běh, který zvítězil v říjnové anketě!

Čekali jste dlouho, ale už je to tady. Orientační běh se uskuteční již 9. 5. v 18:00. Každý institut budou reprezentovat dva smíšené týmy, každý po pěti členech. (Alespoň dva zástupci jednoho pohlaví.) Za každý institut tedy poběží 10 zástupců.

Přihlašování: https://forms.gle/…ujzwAfgB9Wi8

Týmy budou postupně vyrážet od 18:00 z areálu v Jinonicích. (SRAZ: 17:30) Na srazu obdrží každý tým mapu a potřebné informace k dokončení trasy. Nejsou povoleny žádné dopravní prostředky, využijte pouze libovolného množství vašich končetin, čas bude zohledněn v celkovém hodnocení. Oblečení volte dle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí, doporučujeme však i něco teplejšího ( a spolehlivý zdroj světla), v případě, že by se vám cesta poněkud protáhla.

Těšíme se na vaše sportovní výkony!