E-GO 2019 facebook

Kdy: 5. 9. 2019 (čtvrtek) v 09:00
do 8. 9. 2019 (neděle)16:00
Kde: Horní Poříčí
Horní Poříčí, 386 01 Horní Poříčí, Česká Republika
49.284626° N, 13.773136° E
Report zatím nikdo nenapsal :(

Zdravím Tě budoucí IESáku!

jsi srdečně zván/a na tradiční seznamovací kurz IES zvaný E-GO, který je organizován studenty IES. Budeš zde moct načerpat mnoho moudrostí nejen od zkušenějších spolužáků, ale také od vyučujících, se kterými se během studia setkáš. Nepůjde ovšem pouze o poučování, ale především o seznamování. Můžeš se tedy těšit na mnoho her, sportu a jiné zábavy.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžeš už teď jednoduše pomocí tohoto formuláře: http://bit.do/ego2019 Přihlášení neodkládej, možnost přihlásit se máš pouze do konce srpna.

Kdy a kde?

Horní Poříčí u řeky Otavy kousek od Strakonic se stalo tradičním místem pro E-GO a letošní rok nebude výjimkou. Do diáře si můžeš poznamenat datum 5.9.-8.9. Přesný čas odjezdu a přibližný čas příjezdu bude upřesněn.

Jaká je cena?

Počítej s cenou 1500kč. Snažíme se zařídit co nejpříznivější cenu, vše se odvíjí od počtu účastníků. Přesnou částku upřesníme koncem léta. Peníze se budou vybírat přímo na zápisu IES.

Co je v ceně?

V ceně je zahrnuta doprava vlakem tam i zpět, plná penze (začínáme večeří, končíme obědem) a ubytování v chatkách. Chatky jsou vybavené přikrývkami, spacák tedy není nutný. Vlak nám zastaví na objednání v zastávce, ve které běžně nestaví. Zvolíte-li tedy vlastní dopravu, počítejte s tím, že cesta bude trochu komplikovaná.

Stále váháš?

Na E-GO pravidelně jezdí téměř všichni noví studenti prvního ročníku, protože je to ideání příležitost jak se seznámit. Parta kamarádů se ti při studiu matematiky rozhodně hodit bude. E-GO samozřejmě není povinné, avšak je to legendární akce, o kterou nesmíš přijít. Navážeš zde důležité kontakty jak se svými budoucími spolužáky, tak se staršimi studenty, jejichž znalosti se ti budou v Tvém studiju jistě hodit.

Pokud máš jakýkoliv dotaz, na který jsi zde nenašel/la odpověď neváhej nás kontaktovat zde na události, na mailu info@e-klub.cz nebo na facebookové skupině pro všechny budoucí prváky IES: https://www.facebook.com/…12657273700/

To je prozatím vše! Zbylé informace doplníme na konci srpna. Užij si prázdniny, ale schovej si dostatek energie na jednu z posledních akcí před začátkem semestru!

Těší se na Tebe Organizátoři E-GO