IES Black&White Party facebook

Kde: Občanská Plovárna
50°5'35.060"N, 14°24'52.974"E
Webové stránky

Občanská plovárna byla tím správným místem pro Black&White Party. Tento krásný klub na břehu Vltavy má dvě patra, takže i když na párty dorazilo cca 200 lidí, pořád tam bylo dost prostoru jak pro tanec, tak na posezení. Jednoduchý ale zároveň elegantní dress code tentokrát dodrželi skoro všichni, a tak to opravdu bylo black&white. Aby každá párty nebyla stejná, hrál nám jiný DJ než obvykle – DJ DarkJober. Tento mladý DJ byl docela ochotný, jen na většinu z nás hrál až moc remixu, takže se nám nakonec musel trochu přizpůsobit. Mám dojem, že většina lidí se na Plovárně cítila velmi dobře, takže je možné, že některá z dalších párty bude právě tam.

P.S. Na stránkách, kde byla zakoupena výzdoba, jsme se zúčastnili soutěže, do které jsme poslali fotografii z Black&White Party. Nakonec naše foto skončilo na druhém místě, a tak jsme vyhráli balónky v celkové hodnotě 1200 Kč!

Maruška Alferovičová

Party Manager

Tentokrát bude velká změna! Párty se bude konat v klubu Občanská plovárna a celý večer pro nás bude hrát DJ DarkJober.

Téma black&white není nijak náročné, takže předpokládám, že každý dorazí v černé a/nebo bílé (pokud vás i tak nic nenapadá, tak krátkýma černýma šatama nebo oblekem určitě nic nezkazíte ;) )

Zvěte další IESáky a klidně i svoje kamarády, ať naše černobílá IESácká lavina předvede takovou párty, jakou Plovárna ještě nezažila!

Maruška Alferovičová (new party manager ;) )

INFO:

Vstupné: 50,–

Usmlouvané drinky:
  • Pivo 30,–
  • Vodka 50,–
  • Cuba Libre 90,–

A jelikož je to Black&White Party, tak budeme mít Black nebo White Russian za 70,–
Navíc na všechny poctivé, co přijdou dřív, čeká Cuba Libre pouze za 60,– a to až do 22:00.

Dostupnost:

Tram: 12, 17 zastávka Čechův most (pak pěšky přes nábř. Edvarda Beneše cca 200 m a první doleva)
Metro: Malostranská (pak pěšky přes nábř. Edvarda Beneše cca 400 m a první doprava)
Noční tram: 53 (zastávka Čechův most), 57 (zastávka Malostranská)