IES Spring Frisbee Tournament 2012 facebook

Kdy: 28. 4. 2012 (sobota) v 09:00
do 16:00
Kde: Stromovka
Stromovka, Praha
50.106678° N, 14.417885° E

Za vysloveně letního počasí se uspořádal jarní IES Ultimate Frisbee turnaj, druhý v rámci obnovené tradice. Celkově se sešlo 32 hráčů, kteří rozděleni do 5 týmů odehráli na 2 hřištích 10 utkání a celkově skórovali mnoho bodů. Lidé z IES mají prostě rádi čísla… Nicméně se nezúčastnili pouze IESáci, ale i již bývalí studenti (ať už dobrovolně či nedobrovolně), perspektivní ekonomové z CERGE, „konkurenti“ z VŠE, pár skoro perspektivních mediček a dokonce i jedna kolegyně z Filozofické fakulty. I přes ryze objektivní, nestranné a silně matematizované rozřazení hráčů zůstalo nakonec celkové vítězství v týmu hlavních organizátorů. Náhodě člověk prostě neporučí… Za tímto suverénně vítězným týmem Milada! se ostatní celky seřadili poměrně vyrovnaně s minimálním rozdílem ve skóre.

Celý turnaj proběhl za mohutných ovací účastníků IES pikniku, jimž je těmto děkováno za tuto podporu. Po skončení turnaje se ještě do časných večerních hodin odpočívalo v Královské oboře za tupého dunění nominačního koncertu Majálesu.

Těšme se na další turnaj! Zároveň se dává na vědomí, že se hledají noví organizátoři turnaje. Bylo by nešťastné přerušit tuto dlouhodobou tradici…

Česky

(FOR ENGLISH SCROLL DOWN)

Po úspěšném podzimním turnaji jsme se rozhodli uspořádat jarní Ultimate frisbee turnaj. Turnaj je pro jednotlivce s jakýmikoli zkušenostmi (tedy i pro začátečníky). Zároveň se mohou zúčastnit i Erasmus studenti a lidé mimo IES.

Pro registraci je nutné vyplnit své jméno, email a předchozí zkušenosti do spreadsheetu na adrese http://goo.gl/LGIKo. Týmy budou sestaveny náhodně (s přihlédnutím k předchozím zkušenostem) a to pouze z lidí v tomto spreadsheetu. Zápis bude uzavřen 27. dubna 2012 v 13:00. Minimální počet hráčů v turnaji je 20.

Důležité informace včetně obsazení týmů budou poslány 27. dubna na email.

Pravidla Frisbee Ultimate jsou jednoduchá a budou vysvětlena na místě před začátkem turnaje. Pro zájemce jsou však ve zkrácené podobě k dispozici zde.

V jednom týmu hraje 5 lidí. Jedna hra potrvá 2×20 minut.

Startovné: 10 Kč na osobu
S sebou: černé a bílé tričko!

Vítězný tým získá cukrlátko!

English

IES Frisbee tournament is open to IES, non-IES as well as Erasmus students and your friends. You do not need any previous experience to participate in the tournament.

In order to register for this event, please type your name, email and estimated experience in the spreadsheet on http://goo.gl/LGIKo. The teams will be formed randomly with regard to your estimated previous experience. Only the participants signed up in the spreadsheet may form the teams! The spreadsheet will be enclosed on Apr 27th 2012 at 1 pm.

You will receive all necessary information (including what team you are in) via email on Apr 27th.

The rules of Frisbee Ultimate are not hard to grasp and will be explained right before the tournament. Those who wish to read them in advance may find them here.

There will be 5 players in one team. One game takes cca 2×20 minutes.

Starting fee: 10 CZK (cheques accepted)
Bring along: black and white T-shirt!

The winning team will receive sweet candy! ;)