IES Piknik facebook

Kdy: 28. 4. 2012 (sobota) v 11:00
do 15:00
Kde: Stromovka
Stromovka, Praha
50.106678° N, 14.417885° E

Díky skvělému počasí se první letošní PiknikIES opravdu vydařilo. Vzhledem k tomu, že bylo přes 30°C, sešli jsme se asi pod tím největším stromem ve Stromovce a odmítli jsme se ze stínu kamkoliv pohnout. Navíc se hned na vedlejší louce odehrával IES Frisbee Ultimate tournament takže bylo na co koukat. Dobrým jídlem a pitím se to jen hemžilo. Nechyběly takové dobroty jako ovocný dort, muffiny, toasty nebo domácí citronáda.

Sešli se tu téměř všechny ročníky IESu, ale i lidi z jiných škol, což mě těší snad ještě víc. Navíc se můžeme pochlubit i zástupcem psí rasy a to labradorkou Julčou.

Takže, kdo nedorazil přišel o hodně, ale nesmutněte, podobných akcí se bude konat ještě spousta, takže máte možnost svou chybu napravit.

Na příštím pikniku se na Vás těší E-Klub :D

P.S. Díky Báře Studihradové máme spoustu fotek, kouknout se můžete zde: https://picasaweb.google.com/…eeTournament

Pro všechny ekonomy je tu skvělá akce – IES Piknik.

Uvařte si něco dobrého, vemte si dostatek alko i nealko pití, zabalte to do piknik koše a nezapomeňte na deku. Takhle vybaveni doražte i se svými přáteli na IES Piknik.

Akce se bude konat 28.4.2012 od 11:00 ve Stromovce, kde bude probíhat i další IES událost a to turnaj ve frisbee, kam se určitě taky přihlašte ( http://e-klub.cz/…zobrazit.php?… ). Můžete se tedy těšit na napínavé sportovní souboje nebo pokud budete mít odvahu si vyzkoušet Slackline.