IES Parník facebook

Kdy: 28. 6. 2012 (čtvrtek) v 20:00
Kde: Rašínovo nábřeží, Vltava

Stejně jako před rokem nám zase vyšlo počasí, a tak se party na parníku opravdu povedla! Oslavit konec zkouškového přišlo asi 160 lidí, někteří byli dokonce oblečení jako námořníci. Po tříhodinové plavbě jsme zase zakotvili na Rašínově nábřeží a potom se party přesunula hned do dvou klubu – do Nebe v Křemencové a do PMka u Palackého náměstí, kde jsme pak mohli pokračovat v tanci až do rána!

Ano, je to opět ONA! Po roce přichází dlouho očekávaná MEGAPARTY na parníku vol. 2!!! Tentokrát párty nebude tématická, ale kdo chce, se může hodit do námořnického nebo pirátského stylu ;)

Loď Odra kotví na Rašínově nábřeží hned u Palackého náměstí (mezi Jiráskovým a Palackého mostem) a vyplouvá 28.6. ve 21 hod. Kapacita parníku je 200 osob a lístky se budou prodávat pouze na místě, takže radši přijďte o něco dřív. Vstupné bude stejné jako minulý rok – 100 Kč.

_____________­___________

Program:

• 20:00 začíná party
  • 21:00 parník vyplouvá
  • 23:30 (cca) návrat do přístavu
  • 02:00 (cca) parník končí, ale párty pokračuje! Je možný přesun například do klubu Nebe v ulici Křemencova.

_____________­___________

Zdraví vás kapitánka Maruška Alferovičová :D