IES KARNEVAL V BENÁTKÁCH facebook

Kde: Music Club Chameleon
Římská 45, Praha 2 - Vinohrady
Webové stránky

Vánoční party proběhla v nově otevřeném a čerstvě zrekonstruovaném klubu Chameleon (jedná se o bývalou hospodu Konec konců). Tento klub nás opravdu nezklamal – krásné prostory, skvělý DJ, originální drinky a celková atmosféra – to všechno bylo skvělé!

Téma této party bylo Karneval v Benátkách, a tak si většina lidí dala práci a sehnala opravdu nádherné škrabošky. A věřte mi, že i obyčejná škraboška dělá divy – často se stalo, že dokonce přátelé, kteří se znali spoustu let, se nemohli poznat na první pohled.

Během večera si na své přišli ti, co si chtěli pouze v klidu pokecat, i ti, kteří měli v plánu propařit celou noc až do rána. Radost měli také všichni mlsouni, protože právě pro ně byl přichystaný mimořádný bonus – menší fontána s lahodnou mléčnou čokoládou a velkým výběrem ovoce k tomu.

Party opět skončila až v pozdních ranních hodinách a musím říct, že byla skutečně velmi povedená. Ale ani ostatní, kteří nebyli na této akci, nemusí zoufat – další IES party už je za rohem a jsem si jistá, že společně ji uděláme ještě úžasnější!

Tentokrát to bude nezapomenutelná party ve stylu karnevalu v Benátkách, takže by vám neměla chybět karnevalová maska a nejlépe i nějaký historický (třeba barokní) karnevalový kostým (paruky, extravagantní klobouky a další maškarní věci jsou také vítány). Uvidíme, kolik svých spolužáků se vám podaří poznat ;)

Party se bude konat v úterý 18.12. v novém klubu Chameleon v centru Pr ahy. Začátek bude klasicky ve 20:00 a vstupné bude stejné jako minule – před desátou hodinou 30,– a potom 50,– . Během večera se můžete těšit na skvělé ceny drinků (Vodka Russian Standard – 40,–, Morgan+cola 45,–, Cuba Libre – 65,– a speciální koktejl večera Kir Royal za 65,–), výbornou hudbu a také na úžasnou čokoládovou fontánu se spoustou ovoce :)

Tak nezapomeňte – 18.12. opět ukážeme světu, jak umíme kalit! Viva IES! Viva Carnevale!

Vaše partymanagerka Maruška Alferovičová ;)