Kuchařka IES » Jinonice

Budova Jinonice se nachází na adrese U Kříže 8 a 10 a FSV ji sdílí s FHS a FF. Dostanete se sem žlutou linkou metra (B), z Opletalky to trvá 20–25 minut.

IESák se sem moc často nedostane, z povinných předmětů se tady vyučuje jen v prváku Úvod do sociologie a Úvod do politologie (a přínos účasti na přednáškách je navíc docela diskutabilní). Probíhá tady ale taky dost volitelných předmětů v rámci FSV (třeba jazyky).

Budova je trochu líp vybavená než Opletalka a Hollar, je tu třeba šatna nebo studentská místnost. Nachází se tu taky menza, ta funguje jinak než třeba ta na Jednotě, jídla sem jen vozí, je potřeba si objednat dopředu (ale většinou zbyde i pár porcí navíc volně). Taky tady točí levný pivo (myslím Kozla).

Důležitá je taky místní Knihovna společenských věd T. G. Masaryka – hned za vchodem doleva.