Kuchařka IES » E-Klub

E-klub

E-klub je sdružení aktivních studentů IES FSV UK. Organizuje přednášky, večírky, sportovní akce a zájezdy, stará se o weby, fórum apod. Má předsedu, či předsedkyni, který/á je zodpovědný za to, že se všechno děje jak má a ještě něco navrch. .

Informace

Informace o akcích E-Klubu, jsou vystavovány na webu E-Klubu, který je na adrese http://e-klub.cz/, kromě toho i na Facebooku či na letáčcích, které se objeví v budově IES vždy před akcí.

Přednášky

Co to znamená, když se řekne přednáška E-klubu? Jde o to, že do Opletalky přijde nějaké významná osobnost a pro studenty, kteří na přednášku přijdou, přednáší o nějakém tématu. Nezbytnou a někdy i hlavní součástí přednášky je diskuze účastníků. Přednášky lídrů českého společenského života jsou nepostradatelnou součástí života každého studenta.

Večírky

Párty E-klubu jsou předem velmi očekávané akce. Konají se obvykle Welcome Party v říjnu, X-Mas Party v prosinci a Easter Party na Velikonoce. Jsou příjemným zpestřením náročného studijního období. Ve vybraném klubu/baru se sejdou desítky až stovky lidí z IES a mají šanci se blíže poznat a hlavně se bavit. O párty se dozvíte od kamarádů, z letáčku na škole nebo třeba na webu.

Členství

Členem E-klubu se může stát kterýkoliv student IES. Z členství neplynou žádné explicitní požitky, spíše naopak. Automaticky se očekává vykonávání přidělených úkolů. Na druhou stranu mají členové šanci se realizovat na různých projektech a dobrovolnou dobře vykonanou prací si získat dobré jméno a samozřejmě poznat nové lidi. Informace u členů E-klubu.

Historie

E-klub vznikl v roce 1997. Ve své historii byl i registrovaným občanským sdružením, kvůli administrativním obtížím a tomu, že z toho neplynuly žádné výhody se však právní subjektivity vzdal.

Jeho předsedkyněmi a předsedy byli:

• Vláďa Nahodil
  • Ondřej Dočkal