Kuchařka IES » Menzy

Jednota

Nejspíše nejčastější volba studentů IESu. Přímo u koleje Jednota, cca 5 minut pěšky od IESu kolem Hlaváku. Jídlo žádný zázrak, velmi často studené, ale je to nejblíž. Pokud si z jídel nevyberete, pořád tu je možnost dát si na kolejní vrátnici dotovanou bagetu (do 30 Kč).

Menzy VŠE

Menza v areálu VŠE, jednu zastávku tramvají z Hlaváku na zastávku Husinecká a poté se kousek vrátit. Údajně lepší jídlo, např. každý den výběr několika druhů pizzy, abyste mohli jíst za studentské ceny, tak si musíte u menzy za poplatek zařídit kartu externího strávníka.

Hostivař

Možná varianta pro studenty, kteří jdou z těláku, menza je u kolejí směrem od Gercenovy na Nádraží Hostivař. Vaří lépe než v Jednotě, výhodou bývá, že není fronta na jídlo.

Jinonice

Bufet a výdejna jídla, pokud chcete teplé jídlo, je potřeba objednat předem, nevaří tam. Nicméně nějaký řízek a věci v bufetu mají pro všechny a točeného Kozla za dvacku taky jen tak neseženete.

Objednávání obědů

Objednávání jídel dopředu probíhá zde, důležité zejména kvůli obědům v Jinonicích nebo pokud nechcete riskovat, že vám ostatní snědí vaše oblíbené jídlo. Kredit si můžete dobít v době oběda v jakékoliv menze u pokladny.