PropagIES

PROPAGACE

Jako IESák můžeš vyrazit na svou střední poreferovat, jaké to u nás je! Zvyš povědomí o IESu a třeba rozšíříš řady absolventů tvé bývalé školy mezi námi. Pomůžeš tím E-klubu, škola se ti odmění stipendiem, procvičíš si své prezentační dovednosti a setkáš se s bývalými učiteli a spolužáky. Zní ti to jako fajn aktivita, jenom nevíš jak na to? Právě proto vznikla tahle stránka. Ve třech krocích se dozvíš vše potřebné. Tak neváhej a vyraž na PropagIES.

Krok #1

Tvé kontaktní osoby jsou Adam Valtr (e-klub) a Ema Stašová (IES), na které se naváhej kdykoliv obrátit, budeš-li mít dodatečné otázky... Na začátek tě čeká hned to nejdůležitější - zkontaktuj svoji školu a domluv si datum návštěvy. K tomu zvaž, jestli nenavštívíš i jinou školu v okolí, abys měl nárok na příspěvek (o tom více později). Jestli chceš, klidně s sebou vezmi i spolužáka z IES - ve dvou se to lépe táhne.

Krok #2

Vyplň následující Google Form. Na základě odeslání tohoto formuláře se ti ozve Ema, se kterou se domluvíš na termínu převzetí papírových propagačních materiálů na Opletalce v místnosti 507. Dále si stáhni tuhle PowerPoint prezentaci, ať se neděláš s vlastní. Je pěkná a aktuální. Ale kdybys z vlastní invence udělal novou - suprovější, tak se o ni poděl. Taky se můžeš přidat do téhle dedikované Facebookové skupiny, ve které se občas objeví nějaké užitečné info.

Krok #3

Teď už máš odpropagováno a chceš odměnu. Dostaneš termohrnek s logem IESu, který si můžeš vyzvednout opět u Emy v místnosti 507. K tomu, pokud splňuješ tyhle podmínky, dostaneš mimořádný stípko. Pokud jste prezentovali ve dvou, částka se mezi vás rozdělí napůl. Nemusíš nikde podávat žádost. Jenom napíšeš Emě, že je po návštěvách, ona si to ověří zavoláním na patřičnou školu a peníze ti přijdou na účet. Takže si zkontroluj, že máš v SISu vyplněno číslo účtu.