Viktor Feedback - zpětná vazba škole, návrhy, stížnosti a pochvaly

Buď vítán, kdo v dobrém přicházíš

Aby bylo vše co nejvíce anonymní, můžou na tuto stránku přispívat všichni i bez přihlášení. To ale přitahuje různé roboty a jiné zlořády :( Abychom poznali, že nejsi zdroj zla, vyplň prosím do následujícího rámečku název ulice, kde sídlí IES a klikni na tlačítko "Ověřit".

 

Viktor Feedback je instituce E-klubu, která anonymně sbírá připomínky, podněty a informace od studentů IES. Jejím cílem je dělat školu a studium lepší ve všech směrech. Neváhejte v průběhu semestru anonymně napsat Viktorovi a říct mu, co se Vám na výuce, škole a průběhu studia líbí či nelíbí. Cokoli. Každá připomínka pomůže. Společně tak můžeme ovlivnit podobu výuky na IES a přispět ke spokojenějšímu studiu nás všech.

Jak to funguje?

Za každý akademický rok se všechny připomínky anonymně sepíší dohromady do jednoho souboru a předají vedení školy. To vezme připomínky v potaz, vyřeší problémy a pošle Viktorovi odpověď. Dokumenty z minulých let najdete zde, kde najdete, co všechno se změnilo k lepšímu.

Co můžu Viktorovi napsat?

Psát můžete o čemkoli, ať už se to týká průběhu a kvality výuky, dodržování termínů ze strany vyučujících, problémy s Moodlem a SISem, nápady na zlepšení výbavy školy, nefungující věci, nedostatky, otázky nejen na E-klub, pochvaly či cokoli dalšího. Pokud se bojite napsat, tak nemusíte. Každý příspěvek zde na webu je anonymní a má možnost hlasování, kdy ostatní studenti IES mohou na příspěvek reagovat a podpořit ho či okomentovat. Tím Viktor zjistí, co si myslí o příspěvku ostatní. Další možností je napsat Viktorovi soukromě na email feedback@e-klub.cz.

Historie

Viktor pomáhá studentům již dlouho. V minulosti se tato instituce jmenovala Teta Sally. Název se změnil, aby byl aktuálnější a každý si hned představil, co je cílem.

Řekněte to Viktorovi…

Otázky a odpovědi za minulá období najdete zde


Bylo by fajn, kdyby nové projektory (které nejspíš stály ranec) osvěcovaly celou plochu plátna. Hlavně v 206 a 314 je to fakt tristní a ze zadních řad je problém číst text na plátně.

123

Zobrazuji pouze poslední tři vzkazy z celkových 94. Zobrazit všechny vzkazy.