Viktor Feedback - zpětná vazba škole, návrhy, stížnosti a pochvaly

Buď vítán, kdo v dobrém přicházíš

Aby bylo vše co nejvíce anonymní, můžou na tuto stránku přispívat všichni i bez přihlášení. To ale přitahuje různé roboty a jiné zlořády :( Abychom poznali, že nejsi zdroj zla, vyplň prosím do následujícího rámečku název ulice, kde sídlí IES a klikni na tlačítko "Ověřit".

Viktor Feedback je instituce E-klubu, která anonymně sbírá připomínky, podněty a informace od studentů IES. Jejím cílem je dělat školu a studium lepší ve všech směrech. Neváhejte v průběhu semestru anonymně napsat Viktorovi a říct mu, co se Vám na výuce, škole a průběhu studia líbí či nelíbí. Cokoli. Každá připomínka pomůže. Společně tak můžeme ovlivnit podobu výuky na IES a přispět ke spokojenějšímu studiu nás všech.

Jak to funguje?

Za každý akademický rok se všechny připomínky anonymně sepíší dohromady do jednoho souboru a předají vedení školy. To vezme připomínky v potaz, vyřeší problémy a pošle Viktorovi odpověď. Dokumenty z minulých let najdete zde, kde najdete, co všechno se změnilo k lepšímu.

Co můžu Viktorovi napsat?

Psát můžete o čemkoli, ať už se to týká průběhu a kvality výuky, dodržování termínů ze strany vyučujících, problémy s Moodlem a SISem, nápady na zlepšení výbavy školy, nefungující věci, nedostatky, otázky nejen na E-klub, pochvaly či cokoli dalšího. Pokud se bojite napsat, tak nemusíte. Každý příspěvek zde na webu je anonymní a má možnost hlasování, kdy ostatní studenti IES mohou na příspěvek reagovat a podpořit ho či okomentovat. Tím Viktor zjistí, co si myslí o příspěvku ostatní. Další možností je napsat Viktorovi soukromě na email feedback@e-klub.cz.

Historie

Viktor pomáhá studentům již dlouho. V minulosti se tato instituce jmenovala Teta Sally. Název se změnil, aby byl aktuálnější a každý si hned představil, co je cílem.

Řekněte to Viktorovi…

Otázky a odpovědi za minulá období najdete zde

please let me know where, which room PhD students usually study? Is there any office for them?

Room number 602, in the last floor.

Zobrazuji pouze poslední tři vzkazy z celkových 92. Zobrazit všechny vzkazy.